Реал (Мадрид) се върна на победния път с измъчен успех за Купата на Испания

7140
на 19.01.2018

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Реал Мадрид се върна на победния път днес, след като постигна измъчен успех с 1:0 като гост на Леганес в първия двубой между двата тима от 1/4-финала за Купата на Испания. Преди тази среща "Белият балет" бе в серия от 3 поредни мача без победа на сметката си, но този път Марко Асенсио донесе радост на мадридчани с късен победен гол в 89-ата минута.

Възпитаниците на Зинедин Зидан обаче никак не впечатлиха с представянето си и бяха на косъм отново да разочароват привържениците си, предава Спортал. Те играха доста мудно и създадоха твърде малко реални положения в мача, но този път и късметът бе на тяхна страна, като първо гредата попречи на Маркос Йоренте да си отбележи автогол в 66-ата минута, а след това гостите си добраха до победата минута преди края с една от малкото си хубави атаки в мача.