9374
на 17.08.2017

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Шампионът Реал (Мадрид) спечели Суперкупата на Испания по футбол.

В реванш от сблъсъка за отличието Реал победи носителят на Купата на страната Барселона с 2:0 на стадион „Сантяго Бернабеу“ в Мадрид.

В първя мач Реал победи в Барселона с 3:1 и с общ резултат от двама мача 5:1 спечели Суперкупата на Испания.

В реванша Реал започна вихрено, като още в 4-ата минута Марко Асенсио вкара красив гол.

В 39-ата минута Карим Бензема с технично изпълнение оформи крайното 2:0 за Реал.

Най-добрата възможност за Барселона пропусна Лионел Меси в началото на втората част, когато удари горната греда на вратата на Кейлор Навас.

Двубоят бе изгледан от трибуните от суперзвездата на Реал Кристиано Роналдо, който изтърпяваше първия мач от наказанието си от пет двубоя, което получи заради червения картон от първия сблъсък с Барселона за Суперкупата.

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)