Рунд 1! Размяна на сериозни крошета между Лудогорец и ЦСКА! А Левски...

25647
на 11.12.2017

Есенният дял в шампионата завърши. В последна среща от 20-ия кръг на Първа лига Лудогорец победи като гост Пирин с 2:0. Попаденията реализираха Кешерю в 31-ата минута и Лукоки в 33-ата минута.

Така "зелените" финишират есенния дял от първенството като лидери. Лудогорец е с 48 точки. ЦСКА заема втората позиция с 47 пункта. Левски е трети в подреждането с 39 точки.

"Червените" и "орлите" си размениха по една победа като гости. 2:1 за ЦСКА в Разград и 1:0 за "зелените" в София. Между ръководители на двата тима пък се заформи сериозен словесен спор.

"Армейците" и разградчани могат да се похвалят с най-резултатните нападения в елита. ЦСКА е с 47 гола, а Лудогорец с 45 попадения. Отборът на Левски също не се отказва от борбата за титлата, макар "сините" да не са фаворити в момента за първото място, в сравнение със "зелените" и "червените".

Под ръководството на Делио Роси Левски показва много добри изяви в защита, тимът е с най-малко допуснати голове в елита през есента - 9. Естествено, "сините" ще се опитат да демонстрират по-добри показатели в атака (28 попадения за тима досега в Първа лига), в опит да застигнат първите два състава в таблицата. Битките в шампионата ще се подновят във втората половина на февруари. А надпреварата за титлата се очертава повече от интересна.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)