70831
на 23.08.2016
СКАНДАЛ В ЧЕХИЯ! Бутнаха ли Лудогорец?

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Лудогорец се класира за второ участие в групите на Шампионска лига. А съперникът на "зелените" в плейофите на турнира Виктория Пилзен е със сериозни претенции.

Чехите визират, че при изравнителния гол за 1:1 на Мисиджан в реванша има нарушение на Кафу. Джонатан подаде към Вирджил, а в ситуацията исканията на домакините са за игра с ръка на бразилеца преди асистенцията.

Съдиите зачетоха попадението. След това през второто полувреме гол на Виктория бе отменен заради засада, която е спорна. В положението се забеляза и игра с ръка на защитник на лудогорци. Реферите обаче не посочиха центъра или бялата точка за изпълнение на дузпа.

Така резултатът в този момент на реванша се запази 1:1. При възможен развой от дори 2:0 за чехите при отмяна на попадението на Мисиджан и зачитане на гол за домакините в спорната ситуация в началото на второто полувреме?

В последствие срещата-реванш завърши с резултат 2:2 и след 2:0 в първия мач Лудогорец триумфира, класирайки се за групите на ШЛ.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)