Скандал! Фенове прекъснаха мача между Тотнъм и Партизан

2685
на 28.11.2014

Двубоят от Лига Европа между Тотнъм и Партизан в Лондон беше прекратен за четвърт част заради трето нахлуване на фенове на терена. Ситуацията в 40-ата минута принуди организаторите да прекратят мача. След кратка пауза първото полувреме се доигра и двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 0:0. Версиите за инцидентите варираха от протест на привърженици на Тотнъм срещу управлението на собственика Даниел Леви до рекламна акция на марка слушалки./sportal.bg

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с Боташ на българската прокуратура (ВИДЕО) Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с "Боташ" на българската прокуратура (ВИДЕО)