След урока по "зелените"! Ето какво се случи с Йозил

22737
на 04.11.2016
След урока по зелените! Ето какво се случи с Йозил

Атакуващият полузащитник на Арсенал Месут Йозил бе определен за най-добър играч в четвъртия кръг от груповия етап на Шампионската лига.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

28-годишният Йозил тази седмица игра в София срещу Лудогорец и се отличи с асистенция и красив победен гол три минути преди края на мача. "Артилеристите" губеха с 2:0 от българския шампион, но съумяха да направят пълен обрат.

От УЕФА поясняват, че за Месут Йозил са гласували 26% от участниците в анкетата и той изпреварва Гарет Бейл от Реал и Роберт Левандовски от Байерн, които са получили по 17%. На трета позиция е нападателят на Монако Радамел Фалкао, който отбеляза два гола във вратата на ЦСКА Москва.

След като вкара първия хеттрик в кариерата си преди 2 седмици отново срещу Лудогорец, сега Йозил има пореден повод да почерпи Моци и останалите футболисти от защитата на "зелените"!?

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи
Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция Митници (ВИДЕО) Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция "Митници" (ВИДЕО)