След шока в ШЛ! Ето кой е грешникът за Барса

12208
на 12.04.2017

Дибала с два гола и Киелини се разписаха за разгромното 3:0 на Юве срещу Барса в 1/4-финалите на ШЛ. а треньорът на гостите Луис Енрике каза интересни думи след мача.

Енрике е на мнение, че Барселона може да осъществи футболен подвиг в четвъртфиналите, подобно на уникалната среща-реванш с ПСЖ в 1/8-финалите на турнира.

"Преживях истински кошмар. Отново, както и в Париж, първият мач се оказа изключително тежък за нас. Преди почивката бяхме много слаби, след това заиграхме по-добре, но пропуснахме да вкараме поне един гол. Трудно ми е да кажа с какво ни превъзхождаше Ювентус. До известна степен ни липсваше и късмет през второто полувреме.

Естествено, отговорността за резултата е изцяло моя.

Ако покажем истинското си ниво, можем да вкараме 4 гола на всеки отбор. Трябва да си направим верните изводи след този мач. Ще е много трудно да повторим обрата срещу ПСЖ, но със сигурност ще се опитаме", коментира Луис Енрике!

ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов