BG EN

Спипаха нелегални чужденци в къща във Видин

Крими

Спипаха нелегални чужденци в къща във Видин

3673
на 26.11.2015
Спипаха нелегални чужденци в къща във Видин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вчера след получен сигнал полицейски служители извършили проверка в къща на ул.”Св.Методий” в областния град.

препоръчано

В две от стаите служителите на реда установили 19 чужди граждани без документи за самоличност. Групата е доведена в областната дирекция. Осем от тях, граждани на Афганистан-кандидати за бежанци, са съпроводени с влак до столицата. Останалите 11 чужденци са задържани в РУ-Видин.

Установена е самоличността им – граждани на Афганистан и Пакистан. Днес ще бъдат съпроводени до столицата и настанени в СДВНЧ (Специален дом за временно настаняване на чужденци към МВР).

Сподели:
Бомба x
Какво ни чака в годината на Огнения кон Какво ни чака в годината на Огнения кон
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Росен Димитров разби на пух и прах мераците на ППДБ за международно разследване по случая Петрохан: Абсолютна идиотщина! (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Росен Димитров разби на пух и прах мераците на ППДБ за международно разследване по случая "Петрохан": Абсолютна идиотщина! (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК