Стяуа смачка класически Динамо Букурещ в дербито на Румъния

7178
на 31.10.2014

Стяуа Букурещ успя да победи врага си Динамо Букурещ с 3:0 в един мач с много инциденти, който се игра пред 50 000 зрители.

Гостите започнаха добре мача, но в края на първото полувреме червено-сините вкараха и взривиха трибуните.

После Стяуа успя да отбележи за 2 минути 2 гола.

Ултрасите на Динамо не издържаха и удариха по главата с бомбичка вратаря на Стяуа Арнаускис, Преди това сигнална ракета за малко да не се разбие в лицето на футболист на Динамо Букурещ.

В последните 3 минути на мача дебют за Динамо Букурещ направи сина на Флорентин Петре - Патрик, който излиза за първи път с екипа на Динамо Букурещ.

СУПЕР ШОУ! Кирил Петков даде рецепта как ПИК да стане нормална медия: Трябва само да... (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Кирил Петков даде рецепта как ПИК да стане нормална медия: Трябва само да... (ВИДЕО)