СУПЕР ПРОБИВ! Българин стана европейски шампион по карате киокушин. Нашите пометоха конкуренцията!

ЧАС ПИК

23871
на 14.06.2016

Александър Команов спечели златен медал в кат. до 85 кг на Първото карате киокушин европейско първенство за мъже и жени в категории, което се проведе в Белград, Сърбия. Българинът извоюва първото място след безапелационна победа над руснака Артем Семенов.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Команов бе удостен и със специална награда за най-висок спортен дуx.

Друг национал на БККФ Дилян Николов (до 60 кг) бе на крачка от златото, но в изключително оспорвана битка отстъпи от руснака Серго Армениян и остана на втора позиция в категорията. Със сребро от турнира си тръгнаха още Иван Команов (до 70кг), Ия Костова (до 55кг) и Михаела Иванова (до 65кг).

Бронзови медали си осигуриха Беркджан Шен (до 65кг) и Кристиян Дойчев (до 90кг). Така България завърши първенството на Стария континент с общо седем медала и затвърди името си сред лидерите в карате киокушин.

Престижният турнир се организира по инициатива на БККФ и KWU и премина при отлична организация. Основен спонсор на събитието бе застрахователна компания "Армеец", която по традиция подкрепя БККФ за популяризиране на този спорт у нас и по света.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)