Тотнъм и Ливърпул си поделиха точките на „Уайт Харт Лейн”

7233
на 27.08.2016

Отборите на Тотнъм и Ливърпул завършиха наравно 1:1 в дербито на 3-ия кръг във Висшата лига. В много оспорван двубой, игран на „Уайт Харт Лейн” двата тима си разделиха по едно полувреме. Джеймс Милнър даде преднина на мърсисайдци с гол преди почивката. Опитният полузащитник се разписа в 43-ата минута от дузпа, отсъдена за спорно нарушение на Ерик Ламела срещу Роберто Фирмино.

През второто полувреме домакините се впуснаха в яростни атаки, но стигнаха само до изравнителен гол. В негов автор се превърна левият краен бранител на „шпорите” Дани Роуз, който вкара в 72-ата минута след асистенция на Ламела.

До края на срещата и двата тима имаха своите възможности да стигнат до пълния комплект точки, но отличните намеси на Миньоле за Ливърпул и Ворм за Тотнъм оставиха резултата непроменен. След днешното равенство тимът на Маурисио Почетино заема петата позиция в класирането с актив от 5 точки, докато „червените” са осми с точка по-малко.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)