Тотнъм се разправи с Реал (Мадрид) и си осигури място в следващата фаза на Шампионска лига

11266
на 02.11.2017

Отборът на Тотнъм си осигури място в следващата фаза на Шампионска лига. В мач от четвъртия кръг в група Н на турнира Тотнъм победи като домакин актуалният европейски клубен шампион Реал (Мадрид) с 3:1.

Деле Али в 27-ата и 56-ата минута и Кристиан Ериксен в 65-ата минута доведоха резултата до 3:0 за английския тим. Кристиано Роналдо в 80-ата минута оформи крайното 3:1.

За Тотнъм това е трета победа в групата, като тимът остава без загубен мач и е лидер в класирането. Реал регистрира първа загуба, като е на втората позиция.

В другия мач от групата Боруси (Дортмунд) и АПОЕЛ (Никозия) завършиха в Дортмунд наравно 1:1.

Двата тима делят третото място в групата с по 2 точки.

Резултати от мачове от четвъртия кръг в груповата фаза на Шампионска лига

Група Е

Ливърпул – Марибор 3:0
Севиля – Спартак (Москва) 2:1. Ивелин Попов бе резерва за Спартак, като се появи на терена в 57-ата минута на мястото на Марио Пашалич.

В класирането води Ливърпул с 8 точки, пред Севиля 7, Спартак 5 и Марибор 1 точка.

Група F

Наполи – Манчекстър Сити 2:4
Шахтьор (Донецк) – Фейенорд 3:1

В класирането начело е Манчестър Сити с 12 точки, пред Шахтьор 9, Наполи 3 и Фейенорд е без спечелена точка.

Група G

Бешикташ – Монако 1:1
Порто – РБ Лайпциг 3:1

В класирането начело е Бешикташ с 10 точки, пред Порто 6, РБ Лайпцит 4 и Монако 2 точки.

Група Н

Борусия (Дортмунд) – АПОЕЛ (Никозия) 1:1

Тотнъм – Реал (Мадрид) 3:1

В класирането начело е Тотнъм с 10 точки, пред Реал 7, Борусия и АПОЕЛ имат по 2 точки.

И ТОВА СЕ СЛУЧИ! Росен Желязков разплака Росица Кирова (ВИДЕО) И ТОВА СЕ СЛУЧИ! Росен Желязков разплака Росица Кирова (ВИДЕО)