Трилър в Примера! Паулиньо герой за Барса

9478
на 17.09.2017

Хетафе не успя да спечели точки при домакинството си на Барселона, в срещата между двата тима от четвъртия кръг на испанското футболно първенство.

Двубоят на стадион "Колизеум Алфонсо Перес" бе на път да завърши при резултат 1:1, но минути преди края Паулиньо направи обрата пълен, връчвайки трите точки на своя отбор.

Домакините бяха на път да стъписат именития си опонент като все още продължаваха да водят в резултата след час игра, но в крайна сметка допуснаха изравняване, а след това и ново попадение в мрежата си.

Барселона излезе в ролята на тежък фаворит, след като направи най-добрия старт в историята си. Тимът спечели без проблеми първите си три мача за първенство, в които вкара цели девет гола и не допусна нито един.

Стартът на Хетафе също не беше лош, като четирите спечелени точки пратиха мадридчани в средата на таблицата, пише "Топспорт".

Звездата на гостуващия отбор Лионел Меси е реализирал 12 гола срещу този противник, успявайки да го накаже поне веднъж в 10 от 13-те мача за първенство. Последната победа на домакините срещу този съперник дойде през 2011 година, като те сякаш си припомниха за нея след 40 минути игра, когато Шибасаки прониза мрежата на "блаугранас" за 1:0.

До изтичането на час игра, резултатът оставаше все така непроменен, а за капак дори Осман Дембеле получи травма и беше принудително заменен.

В 62-ата минута Луис Суарес върна тима си в срещата с попадение за 1:1, а атаките на каталунците се наредиха една след друга.

Отбраната на домакините капитулира за втори път в мача 5 минути преди изтичането на редовното време, когато новата покупка в редиците на Барса - Паулиньо оформи оказалото се и крайно 1:2.

Така безгрешната серия на Барса продължава, като отборът има само победи на сметката си в Ла Лига.

Футболистите на Хетафе пък могат да съжаляват, че не стигнаха поне до точка срещу днешния си съперник.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за вторник: Меркурий продължава своето ретроградно движение, Везните да внимават с финансовите документи САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за вторник: Меркурий продължава своето ретроградно движение, Везните да внимават с финансовите документи
ПИК TV! Тошко Йорданов: Факт е, че ПП са замесени в контрабандните канали. Какво ще кажат за пуделчето с пачките ПИК TV! Тошко Йорданов: Факт е, че ПП са замесени в контрабандните канали. Какво ще кажат за пуделчето с пачките