Трилър между Севиля и "лисиците"! Юве дръпна на "драконите"

20165
на 22.02.2017
Трилър между Севиля и лисиците! Юве дръпна на драконите

Ювентус е много близо до класиране на 1/4-финалите в Шампионска лига. В среща от осминафиналната фаза на турнира Юве победи като гост Порто с 2:0.

Пяца в 72-ата минута и Дани Алвеш в 74-ата минута реализираха за "бианконерите". В 27-ата минута защитник на домакините получи червен картон.

Междувременно Севиля надви с 2:1 Лестър. Головете за домакините вкараха Сарабия в 25-ата минута и Кореа в 62-ата минута. За гостите реализира Варди в 73-ата минута.

Така се очертава изключително интересна среща-реванш в Англия. Докато в Торино Юве ще стартира със сериозна преднина в общия резултат.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)