Уникален трилър на Мондиала! Хари Кейн герой за Трите лъва (ОБНОВЕНА)

44207
на 18.06.2018

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Англия започна участието си на Мондиал 2018 с драматична победа 2:1 над Тунис. Трилър на "Волгоград Арена". Хари Кейн в добавеното време донесе победата на островитяните.

В 11-ата минута Кейн даде преднина на европейския тим, в 35-ата Саси изравни от дузпа. А в продължението на срещата Хари Кейн с глава донесе успеха на Трите лъва.

Пропуски от изключително близка дистанция на Лингард и Стърлинг до 5-ата минута на спора.  Кейн в 11-ата се оказа най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на Тунис и реализира - 1:0 за островитяните.

Джеси Лингард в 24-ата минута отново нямаше късмет в завършващата фаза. Саси в 35-ата минута от дузпа изравни - 1:1. Бялата точка бе посочена за нарушение направено от Кайл Уокър.

Кълбото като по чудо не влетя в мрежата на тунизицийте в 39-ата минута! При центриране от фаул Магуайър игра с глава, ударът му срещна горната греда, последва карамбол, а двама играчи на англичаните на метри от вратата не успяха да намерят целта!

Малко след това Лингард се отчете с пореден пропуск. А в 44-ата минута Джеси Лингард бе изведен в много добра позиция, стреля, топката премина покрай стража на Тунис, удари се в лявата странична греда и не пожела да влети в мрежата. Така двата тима се оттеглиха на почивката при голово равенство - 1:1. Англичаните изявиха претенции за неотсъдена дузпа при центриране в наказателното поле на Тунис в края на частта.

Джеси Лингард може да съжалява най-много, че не записа името си сред голмайсторите през първите 45 минути на мача, не съумявайки да прати коженото кълбо в мрежата при поредица от чудесни ситуации за попадение.

Второто полувреме протече далеч по-малко вихрено от първата част. От 45-ата чак до 90-ата минута не бяха създадени чисти голови положения. А в добавеното време на двубоя Хари Кейн показа класата си отново - гол с глава - 2:1 за Англия.

Островитяните не са поставяни сред най-големите фаворити за титлата на Световното в Русия. Въпреки това, от състава на Трите лъва лъха сериозна футболна класа, тим изпълнен със звезди от Висшата лига.

Освен Англия и Тунис в група "G" са още отборите на Белгия и Панама. "Червените дяволи" стартираха на Мондиала с победа с 3:0.

В карето предстоят мачовете Белгия - Тунис и Англия - Панама.

Стартови състави:

АНГЛИЯ: Пикфорд, Магуайър, Стоунс, Уокър, Хендерсън, Али, Лингард, Йънг, Трипиър, Стърлинг, Кейн

Треньор: Гарет Саутгейт

ТУНИС: Асен, Брон, С. Бен Юсеф, Мерия, Маалул, Ф. Бен Юсеф, Скири, Саси, Бадри, Хазри, Слити

Треньор: Набил Маалул

ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО) ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО)