ТРИЛЪР! ЦСКА и "Левски" със спектакъл на Националния стадион! Драма до последната секунда! (СНИМКИ)

НАЙ-ВАЖНОТО

51659
на 15.10.2016
ТРИЛЪР! ЦСКА и Левски със спектакъл на Националния стадион! Драма до последната секунда! (СНИМКИ)

Огромна спортна драма на мача между ЦСКА и "Левски". Голове, прекъсване на срещата, невероятно представяне на феновете и равен резултат след 90 минути здрава битка на терена - 1:1.

Срещата започна с натиск на "червените" и пропуск на Пинто в 8-та минута на двубоя.

"Армейците показаха по-нападателен футбол, но в 34-тата минута грешка на Перез позволи на Нар да реализира. 1:0 за "сините" - при този резултат завърши и частта.

Феновете на двата тима пък се отчетоха с хореографии, които ще се коментират дълго. "Сините" нанесоха удар, изобразявайки краха на ЦСКА според тях. "Червените" отговориха с поредица от димки и също транспаранти. При попадението на Нар към футболиста полетяха бутилки от вода, изпратени от "червената" публика.

Както се пее в една от най-любимите песни на феновете на ЦСКА, "червените" "полудяха" в началото на второто полувреме на мача с "Левски".

Сериозна подготовка от страна на публиката на ЦСКА София. Червени факли и димки, "бомби" от трибуните и същевременно натиск на футболистите на терена.

Получи се и изключително дискусионна ситуация. Играчите на ЦСКА поискаха дузпа за игра с ръка на Веско Минев. Реферът обаче не посочи бялата точка.

Костадинов пък пропусна да нанесе нокаутиращ удар и не реализира останал сам срещу стража на "армейците".

Така се стигна до 77-та минута. Преслав Йорданов реализира от дузпа. Нарушението бе отсъдено за фаул именно срещу Йорданов.

В 90-та минута Виана поиска нов наказателен удар, но съдията не отсъди втора дузпа за ЦСКА. Така дербито завърши при резултат 1:1. Към момента "Левски" е лидер в шампионата, а "червените" са с 6 точки пасив спрямо "сините".

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)