ТРИУМФ! Гришо с нова голяма победа! "Арена Армеец" в екстаз - българин ще спори за титлата в София (ВИДЕО+СНИМКИ)

НАЙ-ВАЖНОТО

70195
на 11.02.2017
ТРИУМФ! Гришо с нова голяма победа! Арена Армеец в екстаз - българин ще спори за титлата в София (ВИДЕО+СНИМКИ)

Български триумф! Григор Димитров е на финал в "Арена Армеец". Григор победи с 2:0 сета Басиашвили. 6:1, 6:3 в отделните части. Така Гришо ще спори за титлата с Гофен

Мачът между Григор и грузинския тенисист се забави заради драматично развитие на срещата между Давид Гофен и Баутиста-Агут и много дълъг спор в сблъсък от състезанието на двойки.

До срещата си с Димитров, Басиашвили осъществи фурор на София Оупън. Николоз надви Клижан, номер 1 в схемата Тийм и Манарино. Димитров победи Янович и Троицки, а сега се наложи и в спора с грузинския тенисист

Досега Григор и Николоз бяха играли помежду си.

"Арена Армеец" бе препълнена с фенове на тениса.На трибуните личаха и редица ВИП персони, дошли да гледат от ложите Димитров. Сред тях беше и бившият министър на спорта Красен Кралев, видя репортер на ПИК.

"Трябва да очаквам всичко, нямам право да го подценявам дори за момент", заяви Гришо в ефира на БНТ преди да излезе на корта!

Мачът започна отлично. Пет поредни гейма за Григор - 5:0. Димитров показа страхотна игра, летейки към нова победа в "Арена Армеец". Стабилност от Гришо на корта, а също така и няколко трикови отигравания.

Първи гейм в полза на Басиашвили и след това Григор отново много добър на сервис 6:1. Бърз сет за Димитров.

Втората част на срещата започна с поредица от геймове за сервиращите - резултат 2:2.

В този момент се зададе маратонски гейм, а Николоз удържа подаването си. След това Гришо изравни резултата - 3:3. Григор включи турбото, успя да пробие в маратонски гейм. 4:3 за Димитров. 5:3 - затвърждаване на преднината. И 6:3 пореден триумф за Гришо Димитров в София.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

"Вълнувам се, благодаря на всички отново. Щастлив съм, трябва да остана постоянен и фокусиран. Да изиграя един добър мач", заяви Григор секунди след срещата в ефира на БНТ.

Новинарката Виктория Петрова с бившия спортен министър Красен Кралев

Братята Маги и Джуди Халваджиян изгледаха мача с актьорите Ненчо Балабанов и Димитър Рачков

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите
СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)