Турбото е включено! Голдън Стейт вкара 149 точки в дерби от НБА

Баскетбол

11542
на 24.11.2016

Турбото е включено -  Стеф, Клей и Кей Ди са под пара в НБА. Отборът на Голдън Стейт Уориърс разгроми Ел Ей Лейкърс със 149:106 в калифорнийското дерби в Националната баскетболна асоциация тази нощ. Атаката на вицешампионите бе в отлична форма, като общо 12 играчи допринесоха към точковия актив на Уориърс.

Звездата Стеф Къри бе над всички с 31 точки, а Клей Томпсън и Кевин Дюрант добави по 28 за разгромния успех. Възпитаниците на Стивън Кър имаха преднина от 31 точки още на почивката, което позволи на треньора да даде почивка на някои от основните си играчи в оставащите минути.

След този мач Голдън Стейт е с баланс от 13 победи и 2 загуби от началото на сезона и заема второ място в Западната конференция, докато Ел Ей Лейкърс има 8 успеха и също толкова поражения в актива си.

УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с най-дълбоко гърло Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО) УНИКАЛЕН ПАНАИР! Министърът с "най-дълбоко гърло" Асен Василев нажежи до червено страстите в парламента. Депутат от ППДБ поиска изслушване на Борисов (ВИДЕО)