Уест Хем победи Ливърпул

2893
на 20.09.2014

Уест Хем нанесе второ поредно поражение на Ливърпул в първенството на Англия по футбол, след като се наложи с 3:1 над вицешампионите в мач от петия кръг на Висшата лига. С това "чуковете" се изкачиха на осмо място в класирането, докато Ливърпул е на десета позиция.

Уест Хем започна вихърно мача в Лондон и отбеляза две попадения само до четвъртата минута, което обаче не беше плод на случайност, а на по-добрата игра на домакините като цяло. Уинстън Рийд беше автор и на двата гола, а Морган Амалфитано се разписа за третото и последно попадение на Уест Хем в мача. Той беше точен в 88-та минута, когато излезе сам срещу Симон Миньоле и стреля, а топката рикошира в крака на хвърлилия се на шпагат Мартин Шкъртел и влетя в мрежата на Ливърпул за крайното 3:1. Гостите от Мърсисайд вкараха своя гол в 27-та минута, когато топката попадна в краката на Рахийм Сътрлинг след рикошет от удар на Марио Балотели, а младият английски национал я изпрати с топовен удар в далечния ъгъл.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)