Университатя с изстрадана победа, българите не играха

5008
на 20.09.2017

Отборът на Университатя постигна изстрадана, но сладка победа с 3:2 в гостуването си на Сепси от 11-ия кръг на първенството на Румъния. Българите в състава от Крайова този път не взеха участие в срещата. Христо Златински е наказан, а Апостол Попов бе оставен на резервната скамейка и не влезе в игра.

Университатя поведе в 18-ата минута чрез Бурлачу, но Хаднаги изравни в 59-ата. Гостите отново взеха преднина в 67-ата минута от дузпа, реализирана от Густаво Ди Мауро, но само две минути по-късно Сепси отново изравни чрез Астафей.

Все пак играчите от Крайова не се отказаха да търсят победата и тя дойде в 79-ата минута, когато Банку реши всичко с трети гол във вратата на Сепси за крайното 2:3.

С този успех Университатя излезе на 4-ата позиция в класирането с 19 точки. Сепси пък остава на 11-ото място с 10 точки в актива си, предава Спортал.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи
ПИК TV: Борисов на среща със симпатизанти: ППДБ са направили 200 метра път за 3 години, а до него дупки и жаби скачат. Засилва се усещането, че се връщаме на власт. Цял живот съм се имал за умен и красив и сега изведнъж се яви Христо....(ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ПИК TV: Борисов на среща със симпатизанти: ППДБ са направили 200 метра път за 3 години, а до него дупки и жаби скачат. Засилва се усещането, че се връщаме на власт. Цял живот съм се имал за умен и красив и сега изведнъж се яви Христо....(ВИДЕО/ОБНОВЕНА)