Фамозен гол продължи серията на Леванте

5057
на 22.09.2017

Новакът Леванте прави впечатляващ старт на сезона в Испания. Тимът от Валенсияпобеди с 3:0 гостуващия Реал Сосиедад и след 5-ия кръг не познава вкуса на загубата. Брилянтно воле на Чема в края на първото полувреме даде ванс на хората на Хуан Мунис, а през втората част Хосе Моралес и Енис Барди довършиха баските, които започнаха кампанията с три поредни победи, но след втората загуба се смъкнаха на 6-о място в класирането.

Реал Сосиедад беше отборът, който владееше топката по-продължително, но опасните положения създаваха домакините. В 45-ата минута Хосе Моралес центрира от десния фланг към Чема, който с точен до милиметър удар от въздуха заби топката във вратата на Херонимо Руи.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

2:0 направи Моралес от дузпа в 74-ата минута, а в 89-ата Барди оформи крайния резултат от фаул. За нарушението преди последното попадение Диего Йоренте от гостите получи втори жълт картон и беше изгонен.

Леванте е на 5-о място в подреждането с 9 точки, колкото има и Реал Сосиедад, предава Спортал. В следващия кръг валенсианци гостуват на Бетис, а баските приемат на "Аноета" Валенсия.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)