ФУТБОЛНО ШОУ! "Хлапетата" укротиха звяра ПСЖ със страхотни голове, Мбапе изнесен на носилка

13868
на 22.01.2018
ФУТБОЛНО ШОУ! Хлапетата укротиха звяра ПСЖ със страхотни голове, Мбапе изнесен на носилка

Отборът на Лион постигна страхотна победа с 2:1 над устремилия се към титлата в Лига 1 тим на Пари Сен Жермен. Домакините на "Стад дьо Люмиер" се добраха до успеха с блестящи голове в самото начало и в самия край на мача. Набил Фекироткри резултата във 2-ата минута, но Лейвин Курзава изравни в 45-ата.

В 4-ата минута на добавеното време Мемфис Депай се превърна в големия герой за своя тим, вкарвайки победния гол. Гостите пък играха в намален състав от 57-ата минута, когато Даниел Алвеш си изкара глупав червен картон, а другата лоша новина за парижани е, че в средата на първото полувреме Килиан Мбапе получи контузия и бе изнесен на носилка.

Така Лион си върна второто място във временното класиране с актив от 48 точки. "Хлапетата" стопиха изоставането си от ПСЖ на 8 точки, но на този етап парижани едва ли имат твърде големи поводи за притеснения.

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)