ГОРЕЩО
ЗАКОНЪТ НА УЛИЦАТА! Синята легенда Константин Мишев ИЗБУХНА - ето защо младежките банди не могат да бъдат спрени
САМО В ПИК! Георги Марков РАЗМАЗВАЩО за споровете за Евровизия: София се заформи като най-мръсната столица в Европа - Терзиев показа, че градът може и без кмет
Кандимена и Гюров се поверили в ръцете на Зайо Зизин - трагедия!
УЛОВКА ЗА НАИВНИЦИ! Гюров с пет банкови сметки, шири се и в четири апартамента
ШОК! Обвиненият в педофилия кандидат-депутат от ППДБ Красимир Труфев събира дарения, за да организира кино вечери на деца (СНИМКА)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Хайде на разходка! Добри са условията за туризъм в средните и ниските части на планините
4891
на 28.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сравнително добри са условията за туризъм в в средните и ниските части на планините. Това съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) при БЧК.
препоръчано
Във високите части духа слаб до умерен вятър. В района на Стара планина и ма преминаваща мъгла. Ски съоръженията в курортите работят съобразно метеорологичните условия. Няма регистрирани инциденти с туристи през изминалото денонощие.
Информация за обстановката в планините може да намерите на адреса на ПСС в интернет.
Телефоните на ПСС са: 02/ 9632000 и 088 1470.
свързани новини
Кандимена и Гюров се поверили в ръцете на Зайо Зизин - трагедия!
103515
преди 2 часа
УЛОВКА ЗА НАИВНИЦИ! Гюров с пет банкови сметки, шири се и в четири апартамента
177434
преди 3 часа


