ГОРЕЩО
ОБЛЕЧЕТЕ СЕ ТОПЛО, ВЗЕМЕТЕ И ЧАДЪР: Застудява, очакват ни и валежи от дъжд и сняг
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж бе заловен да управлява таксиметров автомобил без необходимата правоспособност в Пловдив, информира Дарик. В петък сутринта на ул. "Златю Бояджиев" служители от Трето РУ извършили проверка на автомобил, оборудван и обозначен като такси.
препоръчано
Оказало се, че 35-годишният водачът няма нужните документи за извършване на тази дейност, а освен това е и с отнета шофьорска книжка.
По случая е започнато бързо производство, а мъжът е в задържан за денонощие в полицейския арест.
Междувременно 45-годишен мъж от село Богданица е хванат зад волана с 2,98 промила алкохол. Мъжът е шофирал снощи в село Селци и е задържан в асеновградския арест.


