Херо бесен: Започнахме много лежерно и несериозно

9541
на 25.09.2017

Треньорът на Лудогорец Димитър Димитров коментира победата с 4:1 над Септември и предстоящия сблъсък с Хофенхайм от Лига Европа

"Започнахме лежерно и несериозно. Имахме доста пробиви през първото полувреме, но нямахме решение при последния пас. Второто полувреме вдигнахме оборотите. Футболистите почувстваха, че по начина по който играят, може да се стигне до неприятен резултат, заиграха по-добре и нещата се получиха.

В последните два мача се получи така, че играхме по-добре през второто полувреме. Но отбор като Лудогорец не бива да играе така. Септември не ни изненада с нищо. Те се опасен отбор във фаза атака.

Няколко пъти казах, че бройката ни на играчи не достига. Има един период, в който за 21 дни имаме 7 мача. Много ще ни е тежко и трудно, но трябва да намерим баланс. За Купата трябваше да бием с разлика и тогава просто нямахме шанс. Ротацията ни е малка и няма кога да почиват играчите.

Хофенхайм са силен отбор, доказват го с резултатите си до момента. Те са фаворити", заяви Димитров, цитиран от Спортал.

Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ