Херо загря за Дунав с победа над Стойчо Младенов

8770
на 24.06.2017

Воденият от Димитър Димитров - Херо Иртиш спечели с 1:0 "българското" дерби срещу Кайсар на Стойчо Младенов. Това бе генерална репетиция за домакините от Павлодар преди първия мач с Дунав от първия предварителен кръг на Лига Европа в четвъртък.

Единственият гол в срещата бе дело на сърбина Стефан Живкович от дузпа в 56-ата минута на срещата, предава Спортал. Гостите пък доиграха срещата с човек по-малко на терена, след като в 60-ата минута Валери Коробкин получи втори жълт и червен картон.

След тази победа Иртиш заема 4-ото място във временното класиране с актив от 31 точки. Кайсар пък е 6-ти с 19 точки. Лидер е Кайрат с 40 точки.

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)