Холандия се пребори за честта си, но Швеция е на бараж

3216
на 11.10.2017

Отборът на Холандия спечели с 2:0 срещу Швеция в последния си мач от група А на световните квалификации и защити честта си, но не успя да достигне поне до баражите. В тях ще се изявяват скандинавците, въпреки че двата тима завършиха с равен брой точки - 19.

Швеция обаче има по-добра голова разлика, постигната в предишния мач - 8:0 над Люксембург, който днес направи 1:1 с България.

В тъжен герой за Холандия се превърна Ариен Робен, който вкара и двата гола за победата. Той откри от дузпа в 16-ата минута, а малко преди почивката удвои с 37-ия си гол с националната фланелка, предава Спортал.Така 33-годишният футболист на Байерн Мюнхен се изравни с Денис Бергкамп на четвъртото място във вечната ранглиста на реализаторите на "оранжевите". Лидер е Робин ван Перси с 50 гола

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)