Хората на Бербатов със сензация в Шампионска лига! Всички 1/4-финалисти

7109
на 15.03.2017

Няма спор за кой отбор ще е Димитър Бербатов в 1/4-финалната фаза на Шампионска лига. Бившият отбор на Митко Монако постигна сензационен успех. Монегаските реализираха 6 гола на Манчестър Сити в две срещи и изхвърлят "гражданите" от надпреварата.

Първият мач в Манчестър завърши при резултат 5:3. В ответния двубой Монако победи с 3:1 и продължава напред. Голове за домакините на Мбапе в 8-ата минута, Фабиньо в 29-ата минута и Бакайоко в 77-ата минута. За Сити реализира Сане в 71-ата минута.

Решаващото попадение на Бакайоко дойде след центриране и колективна грешка в защитата на гостите, които оставиха високият полузащитник сам в наказателното поле.

Пеп Гуардиола избра стартов състав със Силва, Сане, Де Бройне, Стърлинг и Агуеро. Големият брой офанзивни футболисти обаче не помогна на Сити, напротив отборът направи много слабо първо полувреме, позволявайки на Монако да вземем инициативата на терена. През втората част късметът помогна на домакините, след като отборът на Сити създаде огромен брой положения за гол, но реализира само едно попадение.

Атлетико Мадрид също се класира за четвъртфиналите. "Дюшекчиите" завършиха наравно 0:0 с Байер Леверкузен и продължават напред заради победата си с 4:2 в първия мач в Германия.

За Топ 8 на турнира се класираха изключително класни отбори. Жребият за 14-финалите на надпреварата ще се състои в петък. А към трофея се стремят Реал Мадрид, Барселона, Атлетико Мадрид, Байерн Мюнхен, Борусия Дортмунд, Ювентус, Лестър и Монако.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)