Хофенхайм се спаси от загуба в добавеното време

2364
на 22.04.2017

Отборът на Хофенхайм избегна поражението при гостуването на Кьолн в мача от 30-ия кръг на Бундеслигата, след като стигна до равенство 1:1 с гол в добавеното време на срещата.

Полузащитникът Леонардо Битенкурт изведе домакините напред в началото на второто полувреме.

Резултатът се задържа до края на редовното време, в третата минута на даденото продължение Керем Демирбай донесе точката за гостите.

В класирането Кьолн върви шести с 41 точки, а Хофенхайм с 55 е на трета позиция.

ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО) ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО)