ГОРЕЩО
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
Премиерът Желязков: Енергетиката взема ключово място в стратегическия ни диалог със САЩ
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Близък на Радев кмет сее омраза - забрани митинга на ДПС-Ново начало
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Спортът променя тялото и ума
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Депутатът от Движението за права и свободи Хюсеин Хафъзов ще сезира ДАНС заради фалшиво интервю, публикувано в сайта "Силна България".
препоръчано
"Бих искал да кажа ясно и категорично, че тиражираното интервю през последните няколко дни под заглавие "Българите не заслужават собствена държава" е нагла лъжа, фикция и не отговаря на истината", обяви той.
По думите му подобен тип "журналистически измислици" не само уронват престижа му, но са и опасност за националната сигурност, до голяма степен могат да представляват опасност за обществения и етническия ред и толерантност в страната. Хафъзов увери, че един български политик, депутат никога не би си позволил да говори по този начин.


