ЦСКА ликува - Литекс тресна Лудогорец! Моци с червен картон

11374
на 28.02.2015

Отборът на Литекс победи Лудогорец с 1:0 в оспорваното дерби от 20-ия кръг на "А" група, играно на Градския стадион в Ловеч. Двата тима направиха нервен мач, изпълнен с доста нарушения и картони, като Козмин Моци си изкара червен картон в 37-та минута по скандален начин, след като изрита топката при спряла игра, след което влезе в разправа с рефера и показа неприлични жестове.

През второто полувреме численото равенство бе възстановено, след като Кристиан Малинов също получи втори жълт картон. Домакините нанесоха своя удар в края, като в 86-та минута Данило Асприля получи добър пас от Регула и стреля точно с левия крак. Малко след това изравнителен гол на Александър Барт бе отменен за засада и в крайна сметка двубоят завърши с успех за "оранжевите". По този начин утре ЦСКА ще има възможност да поведе с 6 точки на върха на класирането, ако успее да победи Локомотив София в "Надежда".

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)