ЦСКА победи Локомотив Сф класически, Серджиу Буш пак вкара

6408
на 20.09.2014

На стадион „Българска армия“ ЦСКА победи Локомотив София с 3:0 в мач от деветия кръг на „А“ група. След нулево първо полувреме домакините отбелязаха голове в 51-ата минута чрез Жуан Фелипе, Сергиу Буш в 56-ата и Орлиен Жоаким в добавеното време на мача. Преди почивката реферът Цветан Кръстев отмени гол на Локомотив за нарушение в атака.

Така ЦСКА отново е лидер в класирането с 20 точки, Локомотив София остава на седмо място с 14 точки.

ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов ПЪРВО В ПИК TV! Борисов се ядоса на ППДБ: Не реагират срещу министрите на Радев, а реагират срещу човека, който го взех от тях - Дани Митов