Чилич прекърши Симон след 5-сетов трилър

2247
на 03.09.2014

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Марин Чилич се класира за четвъртфиналите на US Open след драматична победа над Жил Симон в пет сета - 5:7, 7:6(3), 6:4, 3:6, 6:3. Хърватинът записа първи успех срещу днешния си съперник след четирите загуби в досегашните двубои помежду им. Двамата изиграха запомнящ се мач, в който Чилич показа по-здрави нерви и заслужено триумфира. Той спаси точка за пробив в първия гейм на финалния сет, след това проби за 4:3 и до края не изпусна инициативата. Чилич направи 23 аса и 70 печеливши удара. В следващия кръг той ще се изправи срещу победителя от мача между Томаш Бердих и Доминик Тийм, пише "Спортал".

За хърватина това е трето достигане до четвъртфиналите на турнир от Големия шлем, а Симон пропусна да се класира за тази фаза за първи път от 2009 година. "Знаех, че Жил няма да се предаде. Условията бяха трудни, но аз не загубих концентрация и това ми донесе успех", коментира след мача 14-ият в схемата Чилич.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за Турски поток: Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за "Турски поток": Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО)