BG EN

Шаш! Второ нападение на журналисти на Нова тв

ЧАС ПИК

Шаш! Второ нападение на журналисти на Нова тв

11433
на 06.10.2015
Шаш! Второ нападение на журналисти на Нова тв
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Втори екип на Нова телевизия е бил нападнат днес. Това стана ясно от централата емисия новини на телевизията.

препоръчано

Оператор и репортер от предаването "Ничия земя" са били нападнати от роми по време на снимки. Инцидентът е станал в емблематичния блок 20 в Ямбол.

Двамата журналисти са добре.

По-рано роми от Самоков пребиха екип на Нова телевизия и счупиха техниката им. От МВР съобщиха, че общо 5 души са задържани до момента по случая. И двете нападения се случват в рамките на един ден.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК