Ювентус и Наполи продължават да мачкат в първенството на Италия

6939
на 21.09.2017

Шампионът Ювентус и Наполи продължават безгрешния си ход от началото на сезона в първенството на Италия.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

В двубой от междинния, пети кръг на Серия „А“ Ювентус победи у дома Фиорентина с 1:0.

Марио Манджукич в 52-ата минута бе точен за тима от Торино.

Гостите от Флоренция приключиха мача с десет души, след като в 66-ата минута червен картон получи Милан Бадел.

Наполи се разправи на „Олимпико“ с Лацио, побеждавайки с 4:1.

Стефан де Врай в 29-ата минута откри резултата в мача, давайки преднина на Лацио.

Калиду Кулибали в 54-ата, Хосе Мария Кайехон в 56-ата, Дрис Мертенс в 59-ата и Жоржиньо от дузпа в 90-ата минута на мача доведоха резултата зо 4:1 за гостите от Неапол.

Удинезе – Торино 2:3
Аталанта – Кротоне 5:1 Александър Тонев бе титуляр за Кротоне, но бе заменен още в 9-ата минута на мача, след като получи контузия.

В класирането лидери с пълен актив от по 15 точки са Ювентус и Наполи, следвани от Интер 13, Милан 12 и други.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО) Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО)