Ювентус се класира за финала в Шампионска лига

7821
на 09.05.2017

Шампионът и носител на Купата на Италия Ювентус е първият финалист в настящото издание на Шампионска лига.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

В реванш от полуфиналите на най-престижния клубен турнир в света Ювентус победи като домакин Монако с 2:1. В първия мач тимът от Торино спечели с 2:0 и с общ резултат от двата мача 4:1 се класира за финала в Кардиф.

Марио Манджукич в 33-ата минута и Дани Алвеш с бомбен шут от 30-ина метра в 45-ата минута вкараха головете за Ювентус на мача в Торино.

Алвеш асистира за попадението на Манджукич, като той изработи и двата гола за Ювентус във вратата на Монако в първия мач.

Килиан Мбапе върна едно попадение в 69-ата минута, като успя да „разпечата“ най-накрая вратата на Джанлуиджи Буфон след серия от "сухи" мрежи за вратаря. Това бе едва трети допуснат гол от Ювентус от началото на кампанията на тима в настоящото издание на турнира.

Съперникът на Ювентус в мача за трофея ще определят испанските Реал (Мадрид) и Атлетико (Мадрид). В първия вмач, който бе на „Сантяго Бернабеу“, Реал победи с 3:0.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)