БРАВО: Голяма победа за Марица

Волейбол

37283
на 24.01.2020

Волейболистките на Марица постигнаха голям успех. Пловдивчанки спечелиха първата си победа в Шампионската лига този сезон и то срещу един от най-великите отбори в историята на играта Динамо (Москва) - може да се каже, че това е гранд номер 1 на клубно ниво при дамите във волейбола в исторически план.

Водени от завърналия се Иван Петков, "жълто-сините" записаха успех с 3-1 гейма (25-23, 18-25, 25-23, 25-17). Срещата се проведе в руската столица. Успехът на родния тим е много престижен.

Това е първа победа от четири мача за Марица, като клубът остава на последното четвърто място в група "Е" с 4 точки. Лидер във временото класиране е Кан с 9 точки. На второ място е Динамо (Москва) с 6 точки, а на трето е Уралочка с 5 точки.

ПИК TV! ПРЕДИЗБОРНИ СТРАСТИ: ППДБ обвиниха ГЕРБ за спрените плащания по ПВУ (ВИДЕО) ПИК TV! ПРЕДИЗБОРНИ СТРАСТИ: ППДБ обвиниха ГЕРБ за спрените плащания по ПВУ (ВИДЕО)