ИЗВЪНРЕДНО: В зрелищна битка - ЦСКА 1948 и ЦСКА...

75014
на 07.08.2020

Стартира новият сезон в първенството. ЦСКА 1948 и ЦСКА завършиха при равен резултат 2:2 в мачът, който откри кампанията. Срещата се проведе на Националния стадион "Васил Левски". По трибуните бяха допускати фенове. Главен рефер на двубоя бе Станислав Тодоров. Новакът в елитния шампионат поведе с 2:0, след което се стигна до равенство.

Гол на Мартин Камбуров в 19-ата минута, след прецизна контраатака на символичните домакини и майсторски изстрел на Камбуров.

В 33-ата минута Даниел Младенов се възползва от грешка в отбраната на символичните гости и реализира за 2:0 за ЦСКА 1948.

Валентин Антов бе точен след удар с глава за ЦСКА в добавените минути на първото полувреме.

Али Соу в 52-ата минута реализира за гранда от "Армията" и резултатът стана - 2:2. Срещата завърши именно при равенство 2:2.

Новакът в елитното футболно първенство ЦСКА 1948 е със старши треньор Красимир Балъков. Стамен Белчев пък е начело на ЦСКА. Мачът бе любопитен като навярно ще предизвика и отзвук в чужбина.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ЦСКА 1948: 29. Наумов, 25. Ал. Александров, 21. Василев, 3. Пиргов, 30. Атанасов, 13. Иванов, 26. Юсеин, 33. Г. Иванов, 10. Шопов, 17. Младенов, 9. Камбуров

ЦСКА: 1. Бусато, 19. Турицов, 26. Антов, 2. Матей, 11. Занев, 13. Санкхаре, 21. Юга, 18. Мазику, 20. Тиаго, 7. Енрике, 22. Соу