ИЗВЪНРЕДНО: Гришо с чудесна победа (ОБНОВЕНА)

45268
на 16.09.2020

Григор Димитров победи категорично с 2:0 сета Йошихито Нишиока от Япония във втория кръг на Мастърс 1000 турнира в Рим, Италия.

6:1, 6:0 в отделните части!

Гришо поведе с 3:0 гейма до първата почивка в двубоя, 1 брейк. Серията от геймове за Димитров продължи - 5:0. Нишиока парира 2 сетбола и записа подаването си за - 1:5. Сервис-гейм за Григор и 6:1. Гришо поведе убедително с 1:0 сета.

Димитров записа 3:0 гейма до първата почивка и във втората част, този път 2 пробива. Григор отрази точка за брейк и взе подаването си за 4:0. Бърз пробив за Гришо и 5:0. Сервис-гейм за Димитров - 6:0. Прекрасно представяне на Григор.

Йошихидо Нишиока е под номер 50 в ранглистата на АТП. Гришо ще спори в следващия кръг с представителя на домакините Яник Синер. Яник победи по-рано днес с 2:1 сета Стефанос Циципас (Гърция).

В първия кръг на турнира Димитров записа 2:0 сета срещу Джанлука Магер (Италия).

Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция Митници (ВИДЕО) Изловиха Асен Василев в голяма лъжа за агенция "Митници" (ВИДЕО)