Кристиано Роналдо с пореден рекорд

32615
на 07.12.2017

Португалската суперзвезда на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо записа срещу името си пореден рекорд. В мач от последния, шести кръг от група H на Шампионска лига Реал победи като домакин Борусия (Дортмунд) с 3:2.

С голове на Борха Майорал в 8-ата минута и на Кристиано Роналдо в 12-ата минута Реал поведе с 2:0. Пиер-Емерик Аубамеянг върна две попадения в 43-ата и 49-ата минути. Лукас Васкес в 81-ата минута оформи крайното 3:2 за Реал.

С гола си Роналдо стана първият играч в историята, който успява да вкара поне по едно попадение във всеки един мач на тима си в групов етап на Шампионска лига в една кампания.

Португарлецът приключи в групата с девет гола в шестте мача на Реал.

В другия двубой от групата Тотнъм победи у дома АПОЕЛ (Никозия) с 3:0.

Тотнъм и Реал (Мадрид) продължават в Шампионска лига, Борусия ще играе в Лига Европа, а АПОЕЛ отпада.

Резултати от мачове от последния, шести кръг в груповата фаза на Шампионска лига

Група Е

Ливърпул – Спартак (Москва) 7:0. Три гола на Фелипе Коутиньо. Ивелин Попов бе сред резервитне на Спартак, като не се появи в игра.

Варибор – Севиля 1:1

В крайното класиране в групата победител е Ливерпул с 12 точки, пред Севиля 9, Спартак 6 и Марибор 3 точки. Ливърпул и Севиля продължават в Шампионска лига. Спартак ще играе в турнира Лига Европа.

Група F

Фейенорд – Наполи 2:1
Шахтьор (Донецк) – Манчестър Сити 2:1

Крайно класиране в групата: Манчестър Сити 15 точки, Шахтьор 12, Наполи 6, Фейенорд 3 точки.

Манчестър Сити и Шахтьор продължават в Шампионска лига. Наполи ще играе в Лига Европа.

Група G

Порто – Монако 5:2
РБ Лайпциг – Бешикташ 1:2

Крайно класиране в групата: Бешикташ 14 точки, Порто 10, РБ Лайпциг 7, Монако 2 точки.

Бешикташ и Порто продължават в Шампионска лмига. РБ Лайпциг ще играе в Лига Европа.

Група Н

Реал (Мадрид) – Борусия (Дортмунд) 3:2
Тотнъм – АПОЕЛ (Никозия) 3:0

Крайно класиране в групата: Тотнъм 16 точки, Реал 13, Борусия 2 и АПОЕЛ 2 точки.

Тотнъм и Реал продължават в Шампионска лига. Борусия ще играе в Лига Европа.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)