Ливърпул няма спирка в шампионата на Англия

7144
на 25.02.2020

Отборът на Ливърпул продължава с тоталния терор над съперниците си във футболния шампионат на Англия.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

В последния двубой от 27-ия кръг на Премиър лиг избраниците на мениджъра Юрген Клоп победиха като домакини Уест Хем с 3:2.

Гол на Садио Маоне в 81-ата минута донесе 26-ия успех за Ливърпул за сезона в шампионата, като тимът продължава да е без загубен мач.

Жоржиньо Вайналдум в 9-ата минута откри резултата в двубоя, давайки преднина на Ливърпул. Исаа Диоп в 12-ата и Пабло Форналс в 54-ата минута вкараха голове за Уест Хем за 2:1 за гостите. Мохамед Салах в 68-ата минута изравни преди Мане да донесе трите точки за Ливърпул.

В класирането Ливърпул е лидер с 22 точки аванс пред втория Манчестър Сити.

Тимът на Уест Хем регистрира 15-ата си загуба за сезона, като е на 18-ото място в подреждането, на точка от намиращия се над чертата тим на Астън Вила.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)