ПСЖ се качи на върха след лесна победа над "Ланс"

3364
на 02.05.2021
ПСЖ се качи на върха след лесна победа над Ланс

"Пари Сен Жермен" излезе начело във френската Лига 1 след домакинска победа с 2:1 над "Ланс" в мач от 35-тия кръг.

Това е четвърти пореден успех в шампионата за играчите на Маурисио Почетино и така те събраха 75 точки, като са с 2 повече от "Лил", който обаче е с мач по-малко.

В 33-ата минута Неймар се възползва от грешка на защитник на "Ланс" и откри резултата. В 59-ата минута Маркиньос засече топката за 2:0. Две минути по-късно Игнатиус Ганаго върна един гол за гостите.

В 84-ата минута Мауро Икарди вкара трети гол за ПСЖ, но той беше отменен поради засада.

Битката за титлата във Франция е изключително оспорвана, а от 22 ч. "Лил" приема "Ница" и при успех отново ще си върне върха.

ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО)