Тотнъм победи Уотфорд с 2:0 във Висшата лига

СПОРТЪТ ДНЕС

4189
на 01.05.2018

Отборът на Тотнъм победи като домакин Уотфорд с 2:0 в мач от Висшата лига на Англия.

Деле Али в 16-ата минута и Хари Кейн в 48-ата минута бяха точни за домакините, които регистрираха 21-ата си победа в кампанията. Тотнъм е на четвърто място в класирането, като е на точка от третия – Ливърпул, който е и с мач повече.

Уотфорд регистрира 18-а загуба от началото на сезона в първенството на Англия, като е на 13-о място.

Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с Боташ на българската прокуратура (ВИДЕО) Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с "Боташ" на българската прокуратура (ВИДЕО)