28171
на 09.11.2018
Трудна класика на Армията

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

ЦСКА постигна инфарктна домакинска победа с 3:0 над Витоша в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Головете за фаворитите паднаха в края на срещата.

Влезлият като резерва Мауридес се разписа в 79-ата минута, а Кирил Десподов реализира красиво попадение в 90-ата минута след рейд по лявото крило. Мауридес пък забоде още един гол в последните секунди на добавеното време на двубоя.

Титулярите:

ЦСКА: Черниаускас, Жеферсон, Бодуров, Чорбаджийски, Манолев, Тиаго, Малинов, Пинто, Жоржиньо, Десподов, Соу

Витоша: Василев, Узунов, Гочев, Купенов, Милчев, Котев, Цанков, Лазаров, Садула, Милев, Христов

"Червените" са с 35 пункта, толкова има и Лудогорец, но "зелените" са с мач по-малко. Левски е на трета позиция във временното класиране с 34 точки, "сините" също са с двубой по-малко в сравнение с ЦСКА. Витоша е с 13 пункта и заема 12-о място в шампионата.

Класическа, но и трудна победа за наставника Ел Маестро и "армейците" тази вечер. В следващия кръг "червените" ще гостуват на Дунав, а Витоша ще е домакин на Славия. Предстои пауза в Първа лига поради мачове на националните отбори.

В лагера на "армейците" се очаква Енрике Рафаел да е напълно възстановен от контузия и да започне да трупа игрови минути след подновяването на споровете в шампионата, бразилецът е сред основните атакуващи футболисти в ЦСКА.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за сексуалното насилие над деца. ИТН скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики. Заместник-председателката Кирова с ехидни подмятания към Тошко Йорданов (ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за сексуалното насилие над деца. ИТН скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики. Заместник-председателката Кирова с ехидни подмятания към Тошко Йорданов (ОБНОВЕНА)