Уругвай удари Чили на Копа Америка

8541
на 25.06.2019

Отборът на Уругвай победи защитаващият титлата си от последните две издания на Копа Америка тим на Чили с 1:0 в мач от група „С“ на настоящото издание на надпреварата, което се провежда в Бразилия.

Единсон Кавани в 82-ата минута вкара победният гол за Уругвай.

Двата отБора продължават на четвъртфиналите, като Уругвай е победител в групата с 2 успеха и 1 равенство, а Чили остана на второ място с две победи и загуба.

В другия мач от групата Еквардор и Япония завършиха наравно 1:1.  Шоя Накаджима в 15-ата минута даде преднина в резултата за Япония, а в 35-ата минута Анхел Мена изравни резултата за крайното 1:1. Япония завършва на третото място в групата, но след равенството отпада от турнира, а Еквадор е последен и също приключва надпреварата.

Равенството даде възможност на тима на Парагвай, който изчакваше развитието в другите групи, да се класира за четвъртфиналите, където ще играе с Бразилия.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за сексуалното насилие над деца. ИТН скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики. Заместник-председателката Кирова с ехидни подмятания към Тошко Йорданов (ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за сексуалното насилие над деца. ИТН скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики. Заместник-председателката Кирова с ехидни подмятания към Тошко Йорданов (ОБНОВЕНА)