BG EN

Абитуриент без гадже заведе котката си като дама на бала

ЧАС ПИК

Абитуриент без гадже заведе котката си като дама на бала

27879
на 01.01.1970
Абитуриент без гадже заведе котката си като дама на бала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Абитуриент, който си нямал приятелка, заведе на бала домашната си котка като своя дама, съобщава в."Метро".

препоръчано

За целта Сам Стайнгард от щата Вашингтон издокарал котката Руби с прекрасна розова рокля и шалче. Техният десен бил в тон с папионката на абитуриента. Фотосите от знаменателното събитие пуснала в интернет сестрата на 18-годишния Сам - Каролин.

 

В социалната мрежа Имгур се появила снимка на Сам в компанията на котката Руби с обяснителния текст: "Брат ми не можа да си намери приятелка за абитуриентския бал. Поради тази причина взе Руби".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК