ГОРЕЩО
Харизанов ПОДРЕДИ ПЪЗЕЛА за служебен премиер: Ето между кого ще се колебае Йотова
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Самолет на "Еър Сърбия" бе принуден да се завърне на белградското летище тази сутрин поради съображения за сигурност, съобщи Танюг, цитирана от БТА.
препоръчано
Самолетът е пътувал от Белград за Баня Лука.
Министърът на транспорта Зорана Михайлович информира, че един от моторите на самолета се запалил 20 минути след началото на полета и пилотът незабавно се върнал обратно на белградското летище.
По време на инцидента не е пострадал нито един от пътниците. На борда на самолета е имало двадесет пасажери.


