ГОРЕЩО
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
СЛУЧАЯТ "ПЕТРОХАН": Издирването на Ивайло Калушев и още двама продължава
Прикривал ли е Зеления Октопод канал за Сърбия през Петрохан и каква е връзката им с Терзиев и Бойко Рашков? (ДОКУМЕНТ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Австралия: Европейските страни трябва да се присъединят към нанасянето на въздушни удари срещу "Ислямска държава"
2750
на 31.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейските страни трябва да се присъединят към САЩ в нанасянето на въздушни удари срещу терористичната групировка „Ислямска държава“ в Сирия и Ирак, заяви министърът на външните работи на Австралия Джули Бишоп, пише агенция "Фокус", позовавайки се на The Australian.
„Страните, граничещи със Сирия и Ирак, Йордания , Ливан и другите страни, поемат основната тежест от бежанската вълна. Милиони хора преминават през тях на път за Европа. Мисля, че поради тази причина европейците трябва да бъдат въвлечени в операцията на коалицията по нанасяне на въздушни удари в Сирия и Ирак“, заяви Бишоп.
препоръчано
свързани новини
Заради сняг и поледици: Летището в Берлин отмени всички излитащи полети
2138
преди 18 минути
Два труса люшнаха Албания
3781
преди 1 часа


