ГОРЕЩО
РЕВЕТЕ, ХЕЙТЪРИ! Дара носи МИЛИОНИ ЕВРО за икономиката на България
ХЕММММ БОЛИ, ХЕММММ ПАРИ: Прецаканият Манол Пейков го раздава непукист, ама му смъди отзад
ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА: "Моралният" съдник Ивайло Мирчев се отказа от интервю за БНР след екшъна с разносвача
БЪЛГАРИЯ ЛИКУВА! Васил Найденов, Димитър Маринов, Мария Бакалова и много други поздравиха Дара за огромния успех (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Рукват нови валежи с гръмотевици, захладнява, над 1800 м пада сняг, кодът е ЖЪЛТ (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Австралия и НАТО подновиха отбранителен договор с фокус върху Тихоокеанския регион, съобщават медии.
Генералният секретар Йенс Столтенберг похвали приноса на Австралия в международната сигурност и задълбочаващото се сътрудничество с НАТО. Столтенберг е на посещение в Сидни, където проведе среща с премиера Скот Морисън, военния министър и външния министър.
Те подновиха партньорско споразумение на борда на разрушителя HMAS Hobart.
"Австралия е високо ценен партньор на Алианса", каза генералният секретар, като подчерта мисиите на страната в Афганистан и Ирак.
препоръчано
свързани новини
Държавният секретар на САЩ иска помощ от Австралия за конфликта с Иран
6503
на 04.08.2019
В Австралия стартираха международни военни учения
5102
на 11.07.2019


