BG EN

Австрийци и швейцарци гледат под лупа Георги Йомов

Футбол

Австрийци и швейцарци гледат под лупа Георги Йомов

4998
на 13.08.2022
Австрийци и швейцарци гледат под лупа Георги Йомов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Емисари на австрийски и швейцарски клубове изгледаха на живо реванша от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите между Сейнт Патрикс и ЦСКА, спечелен от червените с 2:0.

препоръчано

Те бяха на "Тала Стейдиъм" в Дъблин, за да се запознаят отблизо с качествата на крилото Георги Йомов, който стартира от първата минута за армейците.

Националът от близо година е в полезрението на няколко клуба от тези държави, като най-сериозен бе интересът на Аустрия Виена.

До трансфер обаче така и не се стигна, тъй като контузии на няколко пъти попречиха на Йомов да запише силна поредица от мачове. Той бе с травма в глезена и през лятото, която не му позволи да участва в подготовката на тима, но вече е напълно възстановен.

свързани новини

Трансфер на крилото обаче не стои на дневен ред за ЦСКА, а тъкмо напротив.

Много скоро на "Армията" ще пристигне още един флангови футболист, който да подсили състава, воден от Саша Илич. Опциите са три - Даниел Обусу от Ред Бул Залцбург, друг чужденец, чието име се пази в тайна, и Радослав Кирилов от Славия.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК